Lionesse Tırnak Süsü NA-610

Lionesse Tırnak Süsü NA-610
Hobi Club Üyelerine Özel Avantajlar İçin
Hemen Hobi Club'a katılın. Üye Ol
Fiyat : 6.00 TL KDV Dahil
Üzgünüz ! Bu Ürün Tükendi
 

Lionesse Tırnak Süsü NA-610

 

Tırnak Süsü Nasıl Kullanılır?

  • El ve ayak tırnaklarınıza uygulamadan önce ince bir kat oluşturacak şekilde oje sürünüz.Tırnak süsünün ön planda olmasını istiyorsanız şeffaf oje tercih ediniz.
  • Cımbız yardımı ile tırnak süsünü kağıttan ayırın, tırnağınızın üzerinde nereye yerleştirmek isterseniz oraya yerleştirin ve iyice yapıştığından emin olana kadar iyice bastırın.Tüm tırnaklarınıza aynı şekilde uygulayınız.
  • Tırnağınıza tekrar şeffaf ojeden ince bir kat oluşturacak şekilde sürün,bu tırnaklarınızın parlamasına sebep olur.
  • Son katta uyguladığınız oje sadece tırnak süsünüzün yapışmasını sağlamaz aynı zamanda tırnağınızın zedelenmesini önler.Ojenin kuruması için bir süre bekleyin.

Özellik 
Ürün Kodu269143
MarkalarLionesse

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır. Masafeli Satışlara dair sözleşmeyi okumak için tıklayınız.

İade veya değişim yapılacak ürünün, Ürünün size yollanmış olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizden yapılan alışverişlerde ürün detaylarında bulunan kargo teslimat süresi dikkate alınmalıdır ;

Ürün detayında Aynı Gün Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde saat 16:00'a* kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 1 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 24 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 2 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 48 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 3 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 72 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

* Kargoya teslim süresi kargo firmalarının çalışma saatlerinden dolayı 16:00'dan 16:00'a hesaplanmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonu tatil günü olarak değerlendirildiği için bu hesaplamaya dahil değildir.

Soru & Cevap

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

Soru Sor