Artdeco Lip Filler Base Ruj Öncesi Dudak Hata Düzgünleştirici Baz

Artdeco Lip Filler Base Ruj Öncesi Dudak Hata Düzgünleştirici Baz
Hobi Club Üyelerine Özel Avantajlar İçin
Hemen Hobi Club'a katılın. Üye Ol
43.50 TL
21.75TL
KDV
Dahil
%50 indirim
21.75 TL Kazanç
 

Artdeco Lip Filler Base Ruj Öncesi Dudak Hata Düzgünleştirici Baz

 

Dudak Dolgu Tabanları, makyajınızı yapmadan önce dudakları mükemmel şekilde hazırlar. Dudak astarı rujun dayanıklılığını uzatır ve rahatlığı artırır.Kremalı kadifemsi doku, dudakların yüzeyine yapışan ve görsel olarak düzensiz alanları dolduran ince tozlu mikroküreler içerir. Dudaklar daha düzgün, pürüzsüz ve dolgun görünür. Doğal olarak yarı saydam gölgeler, her ruj renginin parlaklığını bozmadan en iyi avantajını gösterir. Doku, cilt tarafından çok iyi emilen değerli doğal balmumları içerir - dudak üzerinde herhangi bir yağlı film kalmaz. Böylece Dudak Dolgu Tabanları, nem kaybına karşı optimum koruma sağlar. Aloe vera, shea yağı ve değerli bitkisel yağlar dudakları besler ve esnekleştirir. Dudak bazının hassas bir kokusu vardır.

Özellik 
Ürün Kodu219240
MarkalarArtdeco

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır. Masafeli Satışlara dair sözleşmeyi okumak için tıklayınız.

İade veya değişim yapılacak ürünün, Ürünün size yollanmış olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizden yapılan alışverişlerde ürün detaylarında bulunan kargo teslimat süresi dikkate alınmalıdır ;

Ürün detayında Aynı Gün Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde saat 16:00'a* kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 1 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 24 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 2 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 48 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 3 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 72 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

* Kargoya teslim süresi kargo firmalarının çalışma saatlerinden dolayı 16:00'dan 16:00'a hesaplanmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonu tatil günü olarak değerlendirildiği için bu hesaplamaya dahil değildir.

Ürüne Yorum Yap

Ürüne yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.

Giriş Yap

Soru & Cevap

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

Soru Sor