Make Up Port Soyulabilir Siyah Maske

Make Up Port Soyulabilir Siyah Maske
Hobi Club Üyelerine Özel Avantajlar İçin
Hemen Hobi Club'a katılın. Üye Ol
Fiyat : 15.00 TL KDV Dahil
 

Make Up Port Soyulabilir Siyah Maske 125 ml

 

Soyulabilir Siyah Maske

 

Tüm cilt tipleri için uygulanabilir yüz maskesidir.

Kadifemsi bir cilt için Make Up Port soyulabilir siyah maskeyi deneyiniz.

 

Kullanılışı : Kurulanmış cilde uygulanır. Uygulamadan önce yüzünüzün kuru olduğundan emin olun. Yüzünüze ince bir tabaka halinde uygulayın ve tamamen kurumasını bekleyin bulunduğunuz ortama göreme 20 - 30 dakika bekleyiniz. Kuruyan siyah maskeyi parmak uçlarınızın yardımıyla çekerek çıkarınız.

Durulamaya gerek yoktur.

Haftada 1 Kez uygulayınız.

Özellik 
Ürün Kodu869508
MarkalarMake Up Port
Ürün Miktarı125 ml
CinsiyetUnisex
Ürün ÖzelliğiMendil
Cilt TipiTüm Cilt Tipleri

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır. Masafeli Satışlara dair sözleşmeyi okumak için tıklayınız.

İade veya değişim yapılacak ürünün, Ürünün size yollanmış olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizden yapılan alışverişlerde ürün detaylarında bulunan kargo teslimat süresi dikkate alınmalıdır ;

Ürün detayında Aynı Gün Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde saat 16:00'a* kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 1 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 24 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 2 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 48 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 3 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 72 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

* Kargoya teslim süresi kargo firmalarının çalışma saatlerinden dolayı 16:00'dan 16:00'a hesaplanmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonu tatil günü olarak değerlendirildiği için bu hesaplamaya dahil değildir.

Ürüne Yorum Yap

Ürüne yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.

Giriş Yap

Soru & Cevap

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

Soru Sor