Loreal Saf Kil Eşitleyici Maske 3 Saf Kil + Yuzu Limonu Özü 50 ml

Loreal Saf Kil Eşitleyici Maske 3 Saf Kil + Yuzu Limonu Özü 50 ml
Hobi Club Üyelerine Özel Avantajlar İçin
Hemen Hobi Club'a katılın. Üye Ol
Fiyat : 59.90 TL KDV Dahil
Üzgünüz ! Bu Ürün Tükendi
 

Loreal Saf Kil Eşitleyici Maske 3 Saf Kil + Yuzu Limonu Özü 50 ml

 

Loreal Paris laboratuvarları 3 saf kili cilt tonunu eşitleyici özelliğe sahip Yuzu Limonu özüyle birleştirdi ve cildi kurutmadan cilt tonunu eşitleyen kremsi maskeyi geliştirdi. Tanecikli kremsi doku yoğun bir şekilde temizler, cildi kurutmadan cilt tonunu eşitleyerek, ışıltı ve güzelleşmiş bir görünüm sağlar.

  • Cilt tonunu eşitler, yoğun bir şekilde temizler.
  • Arındırır Matlaştırır.
  • Detoks etkisi sağlar ışıltı kazandırır.
  • Pürüzsüzleştirir gözenekleri temizler.
  • Cilt tonunu eşitler yoğun bir şekilde temizler.
  • Siyah noktaları temizler.
  • Gözenekleri sıkılaştırır.

Özellik 
Ürün Kodu887008
MarkalarLoreal
Ürün Miktarı50 ml
CinsiyetKadın
Ürün ÖzelliğiKrem
Cilt TipiTüm Cilt Tipleri

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır. Masafeli Satışlara dair sözleşmeyi okumak için tıklayınız.

İade veya değişim yapılacak ürünün, Ürünün size yollanmış olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizden yapılan alışverişlerde ürün detaylarında bulunan kargo teslimat süresi dikkate alınmalıdır ;

Ürün detayında Aynı Gün Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde saat 16:00'a* kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 1 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 24 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 2 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 48 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 3 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 72 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

* Kargoya teslim süresi kargo firmalarının çalışma saatlerinden dolayı 16:00'dan 16:00'a hesaplanmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonu tatil günü olarak değerlendirildiği için bu hesaplamaya dahil değildir.

Ürüne Yorum Yap

Ürüne yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.

Giriş Yap

Soru & Cevap

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

Soru Sor