Lionesse Kirpik Yapıştırıcısı 3g

Lionesse Kirpik Yapıştırıcısı 3g
Hobi Club Üyelerine Özel Avantajlar İçin
Hemen Hobi Club'a katılın. Üye Ol
Fiyat : 13.00 TL KDV Dahil
 

Lionesse Eyelash Glue White 3g

 

Kullanma Talimatı :

  • Yapıştırıcı maddeyi takma kirpik boyunca ince bir çizgi halinde uygulayın(doğrudan kişinin kirpikleri üzerine kesinlikle sıkmayın.)
  • 30 saniye boyunca veya yapışkan bir hal alması için bekleyin
  • Takma kirpiği,kendi doğal kirpiğinizin tam ortasına yerleştirin ve hafifçe bastırarak yerine yerleştirin.Takma kirpiği ,kendi doğal kirpiğinizin ortasına yerleştirin ve hafifçe bastırarark yerine kuruyana kadar parmağınızı bir ucundan diğerine hafifçe bastırın.Takma kirpikleri çıkarmak için :Şerit kirpiğ dıştan içe doğru nazik bir hareketle çıkarın.Takma kirpikleriniz bakımını yapmak için,kirpikleri çıkardıktan sonra yapışkan maddeyi çıkartarak temizleyin.Yapıştırıcı maddenin uygun şekilde akmasını sağlamak için tüpün ucunda biriken sertleşmiş yapıştırıcı maddeyi temizleyin.

Uyarı : Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edin.Eğer cilt ve gözde tahriş olursa, ürünü kullanmayı bırakın ve doktor kontrolünden geçin.

Özellik 
Ürün Kodu265494
MarkalarLionesse

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır. Masafeli Satışlara dair sözleşmeyi okumak için tıklayınız.

İade veya değişim yapılacak ürünün, Ürünün size yollanmış olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizden yapılan alışverişlerde ürün detaylarında bulunan kargo teslimat süresi dikkate alınmalıdır ;

Ürün detayında Aynı Gün Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde saat 16:00'a* kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 1 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 24 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 2 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 48 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 3 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 72 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

* Kargoya teslim süresi kargo firmalarının çalışma saatlerinden dolayı 16:00'dan 16:00'a hesaplanmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonu tatil günü olarak değerlendirildiği için bu hesaplamaya dahil değildir.

Ürüne Yorum Yap

Ürüne yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.

Giriş Yap

Soru & Cevap

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

Soru Sor