Tarko Lionesse SPA Loofah Banyo için Doğal Kese SPA L 432

Tarko Lionesse SPA Loofah Banyo için Doğal Kese SPA L 432
Hobi Club Üyelerine Özel Avantajlar İçin
Hemen Hobi Club'a katılın. Üye Ol
Fiyat : 14.00 TL KDV Dahil
 

Tarko Lionesse SPA Loofah Banyo için Doğal Kese SPA L 432

 

Loofah

Loofah, Kabakgiller ( Cucurbitaceae ) familyasından, dişi çiçekleri tek, meyveleri çok lifli olan, olgunlaştıktan sonra banyo süngeri v.b malzeme yapımında kullanılan bir bitkidir.

Dünyanın çeşitli bölgelerinde yetişen Loofah bitkisi, bilinen en eski masaj ürünüdür.

Doğal ve bitkisel bir aşındırıcıdır, cildi düzgün ve yumuşak tutar, yeni hücre üretimini ve kan dolaşımını harekete geçirir.

Özellik 
Ürün Kodu269134
MarkalarTarko

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır. Masafeli Satışlara dair sözleşmeyi okumak için tıklayınız.

İade veya değişim yapılacak ürünün, Ürünün size yollanmış olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizden yapılan alışverişlerde ürün detaylarında bulunan kargo teslimat süresi dikkate alınmalıdır ;

Ürün detayında Aynı Gün Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde saat 16:00'a* kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 1 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 24 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 2 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 48 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 3 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 72 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

* Kargoya teslim süresi kargo firmalarının çalışma saatlerinden dolayı 16:00'dan 16:00'a hesaplanmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonu tatil günü olarak değerlendirildiği için bu hesaplamaya dahil değildir.

Ürüne Yorum Yap

Ürüne yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.

Giriş Yap

Soru & Cevap

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

Soru Sor