Beyu Catwalk Star Eyebrow Powder Kaş Farı

Beyu Catwalk Star Eyebrow Powder Kaş Farı
Hobi Club Üyelerine Özel Avantajlar İçin
Hemen Hobi Club'a katılın. Üye Ol
144.00 TL
72.00TL
KDV
Dahil
%50 indirim
72 TL Kazanç
 

Beyu Catwalk Star Eyebrow Powder Kaş Farı 

  • Fırça ile 3 renkli kaş tozu.
  • Kremalı hassas toz doku
  • 3-renk: optimal renk seçeneği basitçe karıştırılabilir
  • Tüm kaş renkleri için uygundur
  • Eğimli, mükemmel uyumlu fırça

Uygulama :Tozu fırçayla alın ve kaşın hareketini kısa, okşayarak hareketlerle izleyin. İlk uygulamadan sonra istenilen renk yoğunluğuna ulaşılamıyorsa, ikinci bir toz tabakası uygulayın

Özellik 
Ürün Kodu113561
MarkalarBeyu

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır. Masafeli Satışlara dair sözleşmeyi okumak için tıklayınız.

İade veya değişim yapılacak ürünün, Ürünün size yollanmış olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizden yapılan alışverişlerde ürün detaylarında bulunan kargo teslimat süresi dikkate alınmalıdır ;

Ürün detayında Aynı Gün Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde saat 16:00'a* kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 1 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 24 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 2 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 48 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 3 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 72 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

* Kargoya teslim süresi kargo firmalarının çalışma saatlerinden dolayı 16:00'dan 16:00'a hesaplanmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonu tatil günü olarak değerlendirildiği için bu hesaplamaya dahil değildir.

Ürüne Yorum Yap

Ürüne yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.

Giriş Yap

Soru & Cevap

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

Soru Sor