Hobi Parfümeri


1988 yılından bu yana benimsediği müşteri memnuniyeti odaklı mağaza anlayışıyla, İzmir ve çevre illerde bulunan 28 mağazası ile kozmetik sektöründe hizmet vermektedir.

Daima büyüyerek ilerleyen ve "Güzelliğinizin Adresi" haline gelen bu mağazalarımızda 25 bine yakın kozmetik ürünü bulunmaktadır. Bu ürünlerin bir bölümü, Sarnıç - İzmir'de bulunan kendi fabrikamızda üretilirken; Almanya, İtalya, Polonya ve Fransa'dan ithal ettiğimiz ürünler ile kozmetik ürün yelpazemizi her geçen gün genişletmekteyiz.

İthal ettiğimiz ve üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamını Hobi Parfümeri mağazalarımızda ve tüm Türkiye'de farklı kozmetik satış noktalarında sunmaktayız.

Bugün Hobi ailesi olarak; 30 yıllık tecrübemiz ışığında, teknolojik altyapımızla, kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ve deneyimli kadrolarımızla müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hobi Parfümeri olarak hedefimiz; daima kaliteli ürün satışı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. En büyük önceliğimiz ise, satış sürecinin yanı sıra satış sonrası da memnuniyet oluşturmaktadır. Doğru lokasyonlarda bulunan mağazalarımız ile müşterilerimize yakın olmak ve bu mağazalarımızda en iyi ürünü, en uygun fiyatlara sunmak için çalışıyoruz.

Hızlı Kargo

15:00'a kadar verdiğiniz siparişler
aynı gün kargoya verilir.

Kolay İade

Yapacağınız tüm alışverilerde
kolay iade ve değişim hakkı

Hızlı Destek

Ürünler ve işlemler hakkında
destek almak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Güvenli Alışveriş

Sitemizde yapacağınız tüm işlemleriniz
256-bit encryption ile koruma altında