GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu beyan Hobi.com.tr (Hobi Parfümeri Pazarlama San. Ve Tic.Ltd.Şti ) gizlilik politikasını içerir. Hobi.com.tr web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Hobi.com.tr alışveriş,üyelik aşamalarında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kullanıcılarımızın kişisel verilerinin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Kullanıcı Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Hobi.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Hobi.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Hobi.com.tr iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Hobi.com.tr üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece bilgilendirme postaları, mesajları e-mail adresinize  ve cep telefonunuza gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-posta ve mesaj alımlarıyla  ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-posta ve mesaj içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer diğer ürünler, üçüncü şahısların reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgileri, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.

 

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128bit olarak şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.

Bize aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Hobi Parfümeri Pazarlama San. Ve Tic.Ltd.Şti 


Adres: Fatih Mahallesi 1203 Sokak No:18 Sarnıç, İzmir / Türkiye
E-posta: [email protected]
Telefon: 0 232 251 04 23 ( Hafta İçi : 10:00 - 18:00 Saatleri Arasında Ulaşabilirsiniz)

 

Hızlı Kargo

15:00'a kadar verdiğiniz siparişler
aynı gün kargoya verilir.

Kolay İade

Yapacağınız tüm alışverilerde
kolay iade ve değişim hakkı

Hızlı Destek

Ürünler ve işlemler hakkında
destek almak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Güvenli Alışveriş

Sitemizde yapacağınız tüm işlemleriniz
256-bit encryption ile koruma altında