Tarko Lionesse Beauty Blender Fondöten Süngeri Latex 224

Tarko Lionesse Beauty Blender Fondöten Süngeri Latex 224
Hobi Club Üyelerine Özel Avantajlar İçin
Hemen Hobi Club'a katılın. Üye Ol
19.00 TL
18.05TL
KDV
Dahil
%5 indirim
0.95 TL Kazanç
 

Tarko Lionesse Beauty Blender Fondöten Süngeri Latex 224

 

Makyaj Fondöten süngerini kullanmadan önce ıslatmalısınız eğer ıslatmadan kullanırsanız fondöteni kolay süremez ve beklediğiniz sonucu elde edemezsiniz.

Fondöten süngerinin suyun altında iyice ıslandığından emin olana kadar süngerin şişmesini sağlayın. Ardından hafif nemli kalacak şekilde Fondöten süngerini sıkın.

Havlu yardımıyla fazla suyu alın, aşırı sulu kalırsa fondöten ile istediğiniz etkiyi yaratamazsınız.

Fondöteni Tarko Lionesse Beauty Blender Fondöten Süngerinin geniş ucuna sürerek alın, boyun, ve yanağınıza nazikçe uygulayın.

Ardından sivri ucuyla çene, burun ve göz altı bölgelerine uygulaybilirsiniz.

Süngeri temizlemek için ılık suda bebe şampuanı veya sıvı sabun ile iyice yıkayın, iyice duruladıktan sonra kurumaya bırakın, Tarko Lionesse Beauty Blender Fondöten Süngeri iyice kuruduktan sonra aynı şekilde tekrar kullanabilirsiniz.

Özellik 
Ürün Kodu886511
MarkalarLionesse

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır. Masafeli Satışlara dair sözleşmeyi okumak için tıklayınız.

İade veya değişim yapılacak ürünün, Ürünün size yollanmış olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizden yapılan alışverişlerde ürün detaylarında bulunan kargo teslimat süresi dikkate alınmalıdır ;

Ürün detayında Aynı Gün Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde saat 16:00'a* kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 1 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 24 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 2 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 48 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 3 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 72 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

* Kargoya teslim süresi kargo firmalarının çalışma saatlerinden dolayı 16:00'dan 16:00'a hesaplanmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonu tatil günü olarak değerlendirildiği için bu hesaplamaya dahil değildir.

Ürüne Yorum Yap

Ürüne yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.

Giriş Yap

Soru & Cevap

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

Soru Sor