Garnier BB Krem 5'i 1 Arada Göz Roll-On Orta Ton 7ml

Garnier BB Krem 5'i 1 Arada Göz Roll-On Orta Ton 7ml
Hobi Club Üyelerine Özel Avantajlar İçin
Hemen Hobi Club'a katılın. Üye Ol
38.00 TL
22.80TL
KDV
Dahil
%40 indirim
15.2 TL Kazanç
 

Garnier BB Krem 5'i 1 Arada Göz Roll-On Orta Ton 7ml

 

Mucizevi Cilt Kusursuzlaştıcı 5'i 1 Arada 

  • Koyu halkaların & torbaların görünümünü azaltır
  • Yorgunluk belirtilerini gizler
  • Pürüz ve çizgileri gizler
  • Işıltı verir
  • Nemlendirir

Haloksil + Mineral Pigmentler

Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı Göz Roll-On tek adımda "mükemmel cilt görünümü" elde etmeniz için koyu halkalara karşı etkinliği kanıtlanmış haloksil ile cildinizi eşitleyen ve pürüzsüzleştiren mineral pigmentleri ilk defa birleştirdi.

Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı Göz Roll-On'u Benim İçin Uygun Mu ? : Evet,eğer göz çevresinde koru halkalar,şişkinlik ve ince çizgiler varsa ,etkili ve sonuçlarını anında görebileceğiniz bir cilt bakımı (koyu halkaları,şişkinliği ve yorgunluk belirtilerini azaltma,çizgilerin görünümünü gizleme,nemlendirme,ışıltı verme) arıyorsanız uygundur.

Farkı Nedir ? : Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı yeni nesil cilt bakımıdır.BB Krem ,Hepsi 1 Arada Teknoloji kullanır.Tüm rutin güzellik adımlarını tek bir üründe birleştirirken anında kalıcı ve mükemmel bir görünüm sağlar.BB Krem Göz Roll-On ile zaman kazanın.Koyu halkalar,şişkinlik ve yorgunluk belirtilerini tek uygulamayla gizlemeye yardımcı olur.

Nasıl Etki Eder ? : Özellikle göz çevresindeki hassas deri için oluşturulmuş bu ürün,koyu halkalara ve torba oluşumuna karşı etkili şekilde savaşan haloksil bileşeni ile masaj yaparak yorgunluk belirtilerini azaltmaya yarayan ultra-serin bilyeyi birleştirdi.Mineral pigmentlerle birleştirilmiş Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı anında ve doğal bir şekilde koyu halkaların görünümünü azaltır.Hafif ve kalıcı dokusu ile cildinizde mükemmel bir bütünlük ve doğal bir görünüm sağlar.

Nasıl Kullanılır ? : Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı BB Kremi göz etrafına hafif dairesel hareketlerle uygulayınız.Ürün tüpten kolayca çıkar.Gerekirse ürünün çıkışını kolaylaştırmak için hafifçe dokunun.Kapatıcı etkisini artırmak için bir kat daha sürebilirsiniz.

Gözlemlenen Etkinlik : 

  • Anında , koyu halka ve şişkinlik görünümü azalır.Çizgi ve kırışıklıkların görünümü azalır.Göz çevresi tazelenir ve aydınlanır.
  • 7 gün sonra : Gözleri iyi bir gece uykusunda kalkılmış gibi daha az yorgun ve dinlenmiş görünür.Göz torbalarının görünümü azalır.

Oftalmolojik ve dermatolojik olarak test edilmiştir.Parfüm içermez.

Özellik 
Ürün Kodu879681
MarkalarGarnier

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır. Masafeli Satışlara dair sözleşmeyi okumak için tıklayınız.

İade veya değişim yapılacak ürünün, Ürünün size yollanmış olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizden yapılan alışverişlerde ürün detaylarında bulunan kargo teslimat süresi dikkate alınmalıdır ;

Ürün detayında Aynı Gün Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde saat 16:00'a* kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 1 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 24 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 2 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 48 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürün detayında 3 Günde Kargo ibaresi bulunan tüm ürünlerde siparişinizi verdiğiniz saatten itibaren 72 saat* içinde kargoya teslim edilmektedir.

* Kargoya teslim süresi kargo firmalarının çalışma saatlerinden dolayı 16:00'dan 16:00'a hesaplanmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonu tatil günü olarak değerlendirildiği için bu hesaplamaya dahil değildir.

Ürüne Yorum Yap

Ürüne yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız.

Giriş Yap

Soru & Cevap

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

Soru Sor